Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi hasta mı, hastalığı ne?

Meşhur oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in 2,5 yaşındaki minik kızı için Söylemezsem Olmaz programında Aylin Mavi Yıldırım’ın kanser tedavisi görmüş olduğu iddia edildi. İlk bilgiyi Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Arto verirken, izleyenler duyduklarının karşısında şaşırdı. Bu gelişme sonrasında detaylar merak edilmeye başladı. Bu açıklamanın arkasından gözler Aylin Mavi’nin sıhhat durumuna çevrildi.
HANDE ERÇEL’İN YEĞENİ AYLİN MAVİ HASTA MI, HASTALIĞI NE?
2,5 yaşlarında olan minik Mavi’nin hastalığı ilk olarak ailesinin şüpheleri sonucu ortaya çıktı. Minik Mavi’nin hastalığı, karnında oluşan şişlik sonucu ortaya çıktı. Anne ve babası bu gerçeği kızlarını, kuşku üstüne hastaneye götürerek öğrendi. Basına yansıyan haberlerin arkasından Gamze Erçel, kızının sıhhat durumuyla ilgili açıklamada bulunmuş oldu. Anne Gamze Erçel, mevzuyla ilgili toplumsal medya hesabında bir ileti yayınladı:
“Bizi merak edenler; hepimiz iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz…
İki hafta ilkin kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de oldukça iyi. Normalde bu şekilde bir açıklamayı yapmak benzer biçimde bir niyetimiz yoktu. Öncesinden çekimleri yapılmış ve mutabık olmamız olan içerikleri paylaşmak haricinde pek etken değildim esasen. Süreci de elimizden geldiğince gizli saklı tutmaya hatta aile büyüklerimize de küçük bir sıhhat problemi yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat oldukca azca kişinin bilmesine karşın bir halde bu mevzu birilerinin Magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şuana kadar derhal hepsi ricamız üstüne haberi kaldırdı. Haberi asla paylaşmayıp duyarlılık gösteren öteki Magazin sayfalarına ek olarak teşekkür ederim. Zira en başlangıcında söylediğim benzer biçimde biz bu işi en sessiz, sakin bir halde atlatıp yeniden geri dönecektik. Maalesef ipin ucu firar etti… Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler”

Son Dakika Haberler