HobiFest 2022 Cam Piramit alanında başladı

 
ANTALYA,(DHA) – ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafınca düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek hobi festivali ‘Hobifest 2022’ başladı. Cam Piramit alanında düzenlenen festival bu yıl da yoğun ilgi görmüş oldu. 70’e yakın hobi kulübünün yer almış olduğu festivalde her yaştan Antalyalı kendi hobilerine ve ilgi alanlarına uygun standları gezerek hem data aldı hem de düzenlenen eğitimlere katıldı.
Hobi ve serüven tutkunlarını iki gün süresince bir araya getirecek olan Türkiye’nin ilk ve tek hobi festivali ‘HobiFest 2022’ renkli görüntülere ve anlara sahne oluyor. İki gün sürecek festivalin ilk gününde Cam Piramit alanını dolduran binlerce Antalyalı keyifli saatler yaşadı. Amatör ve ustalaşmış hobi tutkunları, festivalde yer edinen mahalli ve ulusal 70’e yakın hobi kulübünün açmış olduğu standları gezdi.
KLASİK OTOMOBİLLER FESTİVALİN GÖZDESİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafınca düzenlenen festivalin en ilgi çeken yeri daima olduğu şeklinde klasik otomobillerin sergilendiği alan oldu. Eski model otomobilleri ilgiyle izleyen ve dikkatle inceleyen ziyaretçiler kucak dolusu fotoğraf çektirdi. Cam Piramit içinde kurulan standlarda ise ilgi duydukları hobileri daha da geliştirmek için yetkililerden data alma imkanı kabul eden Antalyalılar, birçok değişik alanda etkinlik gösteren hobi kulüpleriyle ilgili de data sahibi oldu.
JANDARMA KÖPEKLERİ GÖSTERİ YAPTI
Cam Piramit’in haricinde ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası’nın verdiği konser festivale renk kattı. Jandarma Arama Kurtarma köpekleri gösterisi ise beğeniyle seyredildi. Kendilerine verilen komutları başarıyla yerine getiren jandarma köpekleri festivali ziyaret edenlerin ilgi odağı oldu. Çocuklar gosteri sonrası jandarma köpeklerini sevme ve fotoğraf çektirme şansı buldu. Kangoo Jumps isminde olan zıplayan ayakkabılar ile meydana getirilen dans gösterisi de ilgiyle seyredildi.(DHA)

 
“Mahalli Haberler” kategorisi altındaki içerikler, sistem tarafınca ajanslardan otomatikman çekilip yayına verilmektedir. Bu içerikler üstünde cnnturk.com editörlerinin herhangi bir tasarrufu yoktur, mesuliyet ilgili ajanslardadır.

Son Dakika Haberler