Javier Zanetti Icardi transferini yorumladı

20.09.2022 16:17 Haber Deposu: DHA Mersin Stadyumunda meydana gelen buluşmada Zanetti, çocuklarla antrenman yapmış oldu. Zanetti’yi karşılarında gören çocuklar ve tribünde oturan veliler ise büyük coşku yaşadı. Antrenmanın peşinden çocuklar Zanetti ile fotoğraf çektirebilmek için birbiri ile yarıştı. Efsaneleşmiş futbolcu çocuklarla tek tek fotoğraf çektirerek günü ölümsüzleştirdi.
Programın peşinden Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulunan Zanetti, Türkiye’de vazife alan İtalyan teknik adamlar Farioli, Montella ve Pirlo’nun deneyim kazandığını, performanslarını izleyeceklerini söylemiş oldu. Türkiye liginin mühim bir lig bulunduğunu kaydeden Zanetti, ligi yakından takip ettiğini belirtti.
“EMRE VE OKAN’LA GÖRÜŞÜYORUZ” İnter’den eski ekip arkadaşları olan Emre Belözoğlu ve Okan Buruk’la hala görüştüğünü kaydeden Zanetti, DHA’ya yapmış olduğu açıklamada, “İnter’de oldukça güzel anılarımız oldu hala görüşüyoruz kendileriyle. Türkiye’de başarı göstermiş olmalarını arzuluyorum” dedi.
“ICARDI BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİ”
Yaz geçirme döneminde Paris Saint-Germain’den (PSG) Galatasaray’a geçirme olan eski İnterli futbolcu Mauro İcardi’nin büyük bir kulübe geldiğini dile getiren Zanetti, “Başarı göstermiş bir futbolcu fakat yeni geldi, şu an için bir şey söyleyemeyiz” diye konuştu.
“HAKAN’IN PERFORMANSINDAN MEMNUNUZ”
Geçtiğimiz sürem İnter’e geçirme olan ulusal futbolcu Hakan Çalhanoğlu’nun performansından memnun olduklarını ifade eden Zanetti, şunları söylemiş oldu: “Hakan Çalhanoğlu’ndan oldukça memnunuz. İyi oynuyor. Büyük bir oyuncu, iyi bir insan.”
Hedeflerinin daima şampiyonluk bulunduğunun altını çizen Zanetti, Mersin’de görmüş olduğu ilgiden memnun bulunduğunu aktardı.

Son Dakika Haberler