maNga, Kuruçeşme Açıkhava’yı kasıp kavurdu!

Alternatif rock müziğin sevilen grubu maNga, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde ikinci kez müthiş bir geceye imza attı. Konsere büyüleyici bir ışık şovuyla başlamış olan maNga; ‘Alacaklı Topraklar’, ‘Habil Kabil’, ‘Şimdi Göğe Dolduk’ şarkılarını peş peşe söyleyerek, seyircisinin enerjisini konserin başlangıcında yükseltti.
Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicileriyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan maNga, “Her konserimize yeni, değişik bir izleyici geliyor. Bu gururu bizlere yaşattığınız için oldukça teşekkür ediyoruz” sözleriyle heyecanını paylaştı.
 
Geçmişten bugüne oluşturdukları varlıklı repertuvarı ile fanatiklerine soluk kesecek bir gece yaşatan Türkiye’nin sevilen grubu maNga; ‘Bitti Rüya’, ‘Yad Eller’, ‘Dursun Vakit’ şarkılarıyla müzikseverlerin nabzını arttırdı. Rock müzik tutkunlarının doyasıya dans etmiş olduğu gecede maNga müthiş bir performans sergiledi. Telefonlarının ışıklarını yakan binlerce maNga hayranı, şarkıların hepsine birlikte rol aldı.  
Efsaneleşmiş grup, performanslarının yanı sıra sahne üstü görsel şovları ile fanatiklerinin hafızalarında iz bıraktı. İki saat sahnede kalan maNga, performansı ile coşkuyu doruğa çıkardı.
 
Binlerce kişinin katılmış olduğu konserde maNga’nın solisti Buyruk Akgül, sahneden inerek şarkılarının bir kısmını sevenlerinin yanında seslendirdi. Sahneden alkışlarla ayrılan grup, fanatiklerinin çınlayan tezahüratlarına sessiz kalmadı. Yoğun ilgi üstüne maNga, bis yaprak yine sahneye çıktı. Repertuvarının en sevilen şarkılarından önde gelen ‘Bir Hanım Çizeceksin’i fanatikleri için seslendirdi.

Son Dakika Haberler