Mehmet Yalçınkaya kimdir? MasterChef jürisi Mehmet Şef’in eline ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarını iyi mi kesti, niçin saklıyor?

08.08.2022 20:20 Son Güncelleme: 08.08.2022 20:21 MasterChef Türkiye 2020 senesinde da kendini izletmeye devam ediyor. Vizyonun sevilen yiyecek yarışmalarından kabul edilen MasterChef Türkiye’de yarışmacılar her akşam değişik lezzetler yapıyor. Yarışmanın jüri üyeleri her akşam toplumsal medyada en oldukca konuşulan adlar oluyor. MasterChef’in yakın takip edenleri, Masterchef Mehmet Şefin parmakları niçin yok? Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarına ne oldu? sorularına cevap arıyor. 
Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?Aşçıları ve enfes yemekleriyle meşhur Bolu ilimizde 1974 senesinde dünyaya gelen meşhur şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye’nin 3 jürisinden biridir.
‘Mehmet Şef’ Mehmet Yalçınkaya’nın, katılmış olduğu programlarda sol elini devamlı cebinde tutması dikkati çekerek bazen toplumsal medyada konuşulmakta. Yarışmacılara karşı izlediği tutum dolayısıyla da bazen eleştiri mevzusu olan Mehmet Şef, mutfakta geçirdiği bir kaza sonucu sol elinin 3 parmağını yitirmiş. Mehmet Şef’in parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı söyleniyor.

Son Dakika Haberler